Spor Kategorileri (Tümünü Aç)
Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
İspanya > Liga ACB
20.04 19:00 San Sebastian Gipuzkoa BC - Club Joventut Badalona
İspanya > Liga ACB
1 2.35 2 1.50 +51
1 2.35 2 1.50
20.04 19:00 Valencia Basket - CB 1939 Canarias
İspanya > Liga ACB
1 1.30 2 3.25 +51
1 1.30 2 3.25
Türkiye > TBSL
20.04 15:15 Gaziantep Basketbol - Pınar Karşıyaka
Türkiye > TBSL
1 1.30 2 3.10 +51
1 1.30 2 3.10
20.04 17:30 Türk Telekom - Afyon Belediyespor
Türkiye > TBSL
1 1.01 2 11.25 +51
1 1.01 2 11.25
20.04 20:00 Buyukcekmece Basketbol - İstanbul Bşb
Türkiye > TBSL
1 1.45 2 2.50 +51
1 1.45 2 2.50
Slovenya > 1. A SKL, Düşme Turu
20.04 20:00 KK Sentjur - KK Sencur Kranj
Slovenya > 1. A SKL, Düşme Turu
1 1.65 2 2.15 +51
1 1.65 2 2.15
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
20.04 18:00 KK Olimpija Ljubljana - KD Hopsi Polzela
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
1 1.18 2 4.45 +51
1 1.18 2 4.45
20.04 20:00 KK Krka - KK Rogaska
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
1 1.22 2 3.90 +51
1 1.22 2 3.90
20.04 20:00 Helios Suns - KK Primorska
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
1 6.75 2 1.08 +51
1 6.75 2 1.08
Portekiz > A Grubu
20.04 21:00 SC Lusitania - FC Porto
Portekiz > A Grubu
1 2.25 2 1.60 +51
1 2.25 2 1.60
Yunanistan > A1
20.04 16:45 Rethymno Cretan Kings - Peristeri Athens
Yunanistan > A1
1 1.50 2 2.40 +51
1 1.50 2 2.40
20.04 16:45 GS Kimis - GS Lavriou
Yunanistan > A1
1 1.45 2 2.55 +51
1 1.45 2 2.55
20.04 16:45 PAOK Thessaloniki - Kolossos Rhodes
Yunanistan > A1
1 1.01 2 12.25 +51
1 1.01 2 12.25
20.04 16:45 AEK Athens - Olympiacos Piraeus
Yunanistan > A1
1 1.75 2 1.95 +51
1 1.75 2 1.95
20.04 16:45 Ifaistos Limnou - Aris Thessaloniki
Yunanistan > A1
1 1.40 2 2.65 +51
1 1.40 2 2.65
20.04 16:45 ASP Promitheas - Panionios ON Telecoms
Yunanistan > A1
1 1.05 2 8.00 +51
1 1.05 2 8.00
Yunanistan > A2
20.04 15:00 GS Xarilaos Trikoupis - AE Psuchikou
Yunanistan > A2
1 1.22 2 3.80 +3
1 1.22 2 3.80
20.04 17:00 GS Ermis Agias Larisas - Apollon Patras
Yunanistan > A2
1 1.14 2 5.00 +18
1 1.14 2 5.00
20.04 17:00 AS Kastorias - GS Amarousiou
Yunanistan > A2
1 1.20 2 4.00 +3
1 1.20 2 4.00
20.04 17:00 AS Evropi Pefkohoriou - AS Karditsas
Yunanistan > A2
1 1.60 2 2.20 +18
1 1.60 2 2.20
20.04 17:00 ASA Koroivos - AS Diagoras Driopideon
Yunanistan > A2
1 1.65 2 2.15 +3
1 1.65 2 2.15
20.04 17:00 EK Kavalas - AO Amuntas
Yunanistan > A2
1 1.45 2 2.60 +3
1 1.45 2 2.60
Avusturya > ABL
20.04 18:00 Vienna DC Timberwolves - Flyers Wels
Avusturya > ABL
1 2.95 2 1.35 +51
1 2.95 2 1.35
20.04 21:05 BK Dukes Klosterneuburg - BC Vienna
Avusturya > ABL
1 1.35 2 3.05 +51
1 1.35 2 3.05
Uluslararası > Ana Tur
20.04 17:00 BC Kalev - BC Nizhny Novgorod
Uluslararası > Ana Tur
1 1.60 2 2.20 +51
1 1.60 2 2.20
Portekiz > B Grubu
20.04 18:00 Galitos Barreiro - Illiabum
Portekiz > B Grubu
1 1.50 2 2.40 +51
1 1.50 2 2.40
20.04 18:00 Esgueira / Oli - Imortal BC
Portekiz > B Grubu
1 1.50 2 2.40 +51
1 1.50 2 2.40
Japonya > B.Ligi
20.04 09:05 Alvark Tokyo - Levanga Hokkaido
Japonya > B.Ligi
1 1.01 2 12.00 +44
1 1.01 2 12.00
20.04 11:05 Aisin Seahorses Mikawa - Brave Thunders Kawasaki
Japonya > B.Ligi
1 1.80 2 1.90 +44
1 1.80 2 1.90
20.04 12:05 Toyama Grouses - San-En Neophoenix
Japonya > B.Ligi
1 1.09 2 6.25 +44
1 1.09 2 6.25
20.04 12:05 SUN Rockers Shibuya - Chiba Jets
Japonya > B.Ligi
1 5.50 2 1.12 +44
1 5.50 2 1.12
20.04 12:05 Rizing Fukuoka BB - Diamond Dolphins Nagoya
Japonya > B.Ligi
1 3.00 2 1.35 +44
1 3.00 2 1.35
20.04 12:05 Niigata Albirex BB - Yokohama B Corsairs
Japonya > B.Ligi
1 1.02 2 9.75 +44
1 1.02 2 9.75
20.04 12:05 Tochigi Brex - Akita Northern Happinets
Japonya > B.Ligi
1 1.02 2 10.50 +44
1 1.02 2 10.50
20.04 12:05 Osaka Evessa - Kyoto Hannarizu
Japonya > B.Ligi
1 1.50 2 2.40 +44
1 1.50 2 2.40
20.04 13:05 Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shiga Lake Stars
Japonya > B.Ligi
1 1.04 2 8.50 +44
1 1.04 2 8.50
Japonya > B2.Ligi
20.04 08:00 Shinshu Brave Warriors - Tokyo Hachioji Trains
Japonya > B2.Ligi
1 1.02 2 10.50 +44
1 1.02 2 10.50
20.04 08:00 Sendai 89ers - Aomori Watts
Japonya > B2.Ligi
1 1.07 2 7.00 +44
1 1.07 2 7.00
20.04 08:00 Hiroshima Dragonflies - Kumamoto Vorters
Japonya > B2.Ligi
1 3.45 2 1.25 +44
1 3.45 2 1.25
20.04 08:00 Nishinomiya Storks - Kanazawa Samurai Orchestra
Japonya > B2.Ligi
1 1.25 2 3.45 +43
1 1.25 2 3.45
20.04 09:00 Ehime Orange Vikings - Bambitious Nara
Japonya > B2.Ligi
1 1.55 2 2.25 +44
1 1.55 2 2.25
20.04 11:00 Earthfriends Tokyo Z - Fighting Eagles Nagoya
Japonya > B2.Ligi
1 2.90 2 1.35 +44
1 2.90 2 1.35
20.04 11:00 Ibaraki Robots - Fukushima Fire Bonds
Japonya > B2.Ligi
1 1.25 2 3.45 +44
1 1.25 2 3.45
20.04 12:00 Yamagata Wyverns - Gunma Crane Thunders
Japonya > B2.Ligi
1 4.40 2 1.18 +44
1 4.40 2 1.18
20.04 12:00 Kagawa Five Arrows - Shimane Susanoo Magic
Japonya > B2.Ligi
1 3.90 2 1.22 +44
1 3.90 2 1.22
Almanya > BBL
20.04 19:00 EWE Baskets Oldenburg - S.oliver Wurzburg
Almanya > BBL
1 1.10 2 5.75 +51
1 1.10 2 5.75
20.04 19:00 Basketball Lowen Braunschweig - Eisbaren Bremerhaven
Almanya > BBL
1 1.14 2 4.90 +51
1 1.14 2 4.90
20.04 21:30 SC Rasta Vechta - Science City Jena
Almanya > BBL
1 1.06 2 7.25 +51
1 1.06 2 7.25
İtalya > Batı
20.04 21:30 Orlandina Basket - Pallacanestro Trapani
İtalya > Batı
Over 1.60 Under 2.15 +37
Over 1.60 Under 2.15
Slovakya > Extraliga, Playofflar
20.04 19:00 BK Levicki Patrioti - BC Prievidza
Slovakya > Extraliga, Playofflar
1 1.40 2 2.80 +51
1 1.40 2 2.80
20.04 19:00 BK Inter Bratislava - BK Iskra Svit
Slovakya > Extraliga, Playofflar
1 1.05 2 7.50 +51
1 1.05 2 7.50
Letonya > LBL, Playofflar
20.04 17:00 VEF Riga - BK Ogre
Letonya > LBL, Playofflar
1 1.07 2 7.00 +51
1 1.07 2 7.00
Fransa > LFB, Women, Relegation Round
20.04 21:00 ESB Villeneuve Dascq - USO Mondeville
Fransa > LFB, Women, Relegation Round
1 1.09 2 6.25 +51
1 1.09 2 6.25
20.04 21:00 Saint-Amand Hainaut Basket - Nantes Reze
Fransa > LFB, Women, Relegation Round
1 1.45 2 2.50 +51
1 1.45 2 2.50
Litvanya > LKL
20.04 17:00 Kedainiu Nevezis - Juventus Utena
Litvanya > LKL
1 4.95 2 1.14 +51
1 4.95 2 1.14
20.04 17:20 BC Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes
Litvanya > LKL
1 1.20 2 4.10 +51
1 1.20 2 4.10
Arjantin > LNB
20.04 03:30 Comunicaciones - Club Deportivo Hispano Americano
Arjantin > LNB
1 1.30 2 3.20 +51
1 1.30 2 3.20
Macaristan > NB I, Group 1-5
20.04 19:00 Jaszberenyi Kosarlabda SE - Szolnoki Olaj KK
Macaristan > NB I, Group 1-5
1 1.95 2 1.75 +51
1 1.95 2 1.75
Macaristan > NB I, Group 11-14
20.04 19:00 Tf-Budapest - Szte-Szedeak
Macaristan > NB I, Group 11-14
1 2.30 2 1.55 +51
1 2.30 2 1.55
20.04 19:00 Alba Fehervar - Kaposvari KK
Macaristan > NB I, Group 11-14
1 1.30 2 3.05 +51
1 1.30 2 3.05
Macaristan > NB I, Group 6-10
20.04 19:00 Kte-Duna Aszfalt - Atomeromu SE Paks
Macaristan > NB I, Group 6-10
1 1.50 2 2.45 +51
1 1.50 2 2.45
ABD > NBA Playofflar
20.04 03:30 Indiana Pacers - Boston Celtics
ABD > NBA Playofflar
1 1.70 2 2.05 +46
1 1.70 2 2.05
20.04 04:30 Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
ABD > NBA Playofflar
1 1.25 2 3.50 +46
1 1.25 2 3.50
Brezilya > NBB, Playofflar
20.04 20:00 Flamengo RJ - SC Corinthians Paulista
Brezilya > NBB, Playofflar
1 1.04 2 8.25 +51
1 1.04 2 8.25
Yeni Zelanda > NBL
20.04 10:00 Super City Rangers - Canterbury Rams
Yeni Zelanda > NBL
1 2.10 2 1.65 +18
1 2.10 2 1.65
Çek Cumhuriyeti > NBL, Playofflar
20.04 19:00 BK Decin - BK Opava
Çek Cumhuriyeti > NBL, Playofflar
1 1.50 2 2.50 +43
1 1.50 2 2.50
Avustralya > NBL1
20.04 12:00 Geelong Supercats - Eltham Wildcats
Avustralya > NBL1
1 1.40 2 2.75 +51
1 1.40 2 2.75
Avustralya > NBL1, Women
20.04 10:00 Geelong Supercat - Eltham Wildcats
Avustralya > NBL1, Women
1 1.22 2 3.85 +51
1 1.22 2 3.85
Polonya > PLK
20.04 13:40 Wikana Start Lublin - Anwil Wloclawek
Polonya > PLK
1 2.85 2 1.35 +51
1 2.85 2 1.35
20.04 16:00 Spojnia Stargard - BM Sl­am St­al Os­trow ­wielk­opols­ki
Polonya > PLK
1 4.25 2 1.18 +51
1 4.25 2 1.18
20.04 16:00 Legia Warszawa - GTK Gliwice
Polonya > PLK
1 1.25 2 3.60 +51
1 1.25 2 3.60
20.04 17:30 Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdanski
Polonya > PLK
1 2.00 2 1.70 +51
1 2.00 2 1.70
20.04 18:00 Trefl Sopot - Wilki Morskie Szczecin
Polonya > PLK
1 1.80 2 1.90 +51
1 1.80 2 1.90
20.04 20:00 MKS Dabrowa Gornicza - AZS Koszalin
Polonya > PLK
1 1.22 2 3.85 +51
1 1.22 2 3.85
Fransa > Playofflar
20.04 21:00 Tarbes Gespe Bigorre - Lyon Asvel
Fransa > Playofflar
1 3.95 2 1.20 +51
1 3.95 2 1.20
20.04 21:00 Basket Landes - Basket Lattes Montpellier
Fransa > Playofflar
1 2.80 2 1.40 +51
1 2.80 2 1.40
20.04 21:00 Roche Vendee Basket Club - Flammes Carolo Basket
Fransa > Playofflar
1 1.85 2 1.85 +51
1 1.85 2 1.85
20.04 21:00 Landerneau Bretagne Basket - Tango Bourges Basket
Fransa > Playofflar
Over 1.85 Under 1.85 +50
Over 1.85 Under 1.85
Çek Cumhuriyeti > Playofflar
20.04 18:00 BK Zabiny Brno - USK Praha
Çek Cumhuriyeti > Playofflar
Over 1.90 Under 1.80 +2
Over 1.90 Under 1.80
Ukrayna > Playofflar
20.04 18:00 BC Khimik Yuzny - Kyiv-Basket
Ukrayna > Playofflar
1 1.50 2 2.50 +51
1 1.50 2 2.50
Slovakya > Playofflar
20.04 18:00 MBK Ruzomberok - Piestanske Cajky
Slovakya > Playofflar
1 1.06 2 7.25 +51
1 1.06 2 7.25
Rusya > Premier Lig, Bayanlar, Playofflar
20.04 15:00 Nadezhda Orenburg - MBA Moscow
Rusya > Premier Lig, Bayanlar, Playofflar
1 1.09 2 6.25 +51
1 1.09 2 6.25
20.04 15:00 Ummc Jekaterinburg - Dynamo Kursk
Rusya > Premier Lig, Bayanlar, Playofflar
1 1.12 2 5.25 +51
1 1.12 2 5.25
Fransa > Pro A
20.04 19:30 PAU Lacq Orthez - JL Bourg Basket
Fransa > Pro A
1 1.30 2 3.20 +51
1 1.30 2 3.20
20.04 20:00 AS Monaco - Elan Chalon
Fransa > Pro A
1 1.14 2 5.00 +51
1 1.14 2 5.00
20.04 21:00 Limoges Csp - Le Portel
Fransa > Pro A
1 1.10 2 6.00 +51
1 1.10 2 6.00
Almanya > Pro A, Playofflar
20.04 19:00 MLP Academics Heidelberg - Nuremberg Falcons BC
Almanya > Pro A, Playofflar
1 1.70 2 2.05 +51
1 1.70 2 2.05
20.04 20:00 BV Chemnitz 99ers - Hamburg Towers
Almanya > Pro A, Playofflar
1 1.35 2 3.05 +51
1 1.35 2 3.05
Fransa > Pro B
20.04 21:00 C Chartres Basket - Rouen Metropole Basket
Fransa > Pro B
1 1.85 2 1.85 +51
1 1.85 2 1.85
İtalya > Serie A
20.04 18:00 Aquila Trento - AS Pistoia Basket 2000
İtalya > Serie A
1 1.15 2 4.85 +45
1 1.15 2 4.85
20.04 20:05 Cantu - Varese
İtalya > Serie A
1 1.65 2 2.15 +33
1 1.65 2 2.15
20.04 20:30 Cremona Basket - New Basket Brindisi
İtalya > Serie A
1 1.50 2 2.45 +44
1 1.50 2 2.45
20.04 21:00 SS Felice Scandone Basket Avellino - Auxilium Torino
İtalya > Serie A
1 1.25 2 3.45 +43
1 1.25 2 3.45
20.04 21:15 Trieste 2004 - Reyer Venezia
İtalya > Serie A
1 1.70 2 2.05 +44
1 1.70 2 2.05
20.04 21:30 Reggiana - Virtus Bologna
İtalya > Serie A
1 1.90 2 1.80 +44
1 1.90 2 1.80
Türkiye > TKBL, Playofflar
20.04 14:00 Galatasaray - Hatay Bşb
Türkiye > TKBL, Playofflar
1 1.45 2 2.50 +51
1 1.45 2 2.50
20.04 16:15 Besiktas JK - Fenerbahçe SK
Türkiye > TKBL, Playofflar
1 5.00 2 1.14 +51
1 5.00 2 1.14
İsviçre > Şampiyonluk turu
20.04 18:30 Lions De Geneve - Benetton Fribourg Olympic
İsviçre > Şampiyonluk turu
1 1.65 2 2.15 +51
1 1.65 2 2.15
20.04 18:30 SAM Basket Massagno - BBC Monthey
İsviçre > Şampiyonluk turu
1 1.40 2 2.75 +51
1 1.40 2 2.75
20.04 18:30 Ensa Union Neuchatel - Vevey Riviera Basket
İsviçre > Şampiyonluk turu
1 1.40 2 2.80 +51
1 1.40 2 2.80
Maç Detayı
Bahis Kuponum 0
Tekli Kupon
Kombine Kupon
Bahis Tutarı:
Toplam Oran:
0.00
Maksimum Kazanç:
0.00 TRY